سوال دارید؟
کارایی بهتر در اپلیکیشن

pages

بوش اند لومب -آمریکا

مرتب کردن براساس:
لنز آستیگمات فصلی پیورویژن PureVision
مشاهده سریع

لنز آستیگمات فصلی پیورویژن PureVision

لنز آستیگمات پیورویژن PureVision 2HD for Astigmatismلنز آستیگمات پیورویژن لنز فصلی است که توسط متخصصان Bausch & Lomb آمریکا تهیه شده است، مخصوصا برای افراد مبتلا به آستیگماتیسم.لنز آستیگمات پیورویژن برای مقابله با اثرات آستیگماتیسم، ارائه دید روشن و پایدار در تمام  مدت استفاده ساخته شده است.ویژگیهای لنز آستیگمات پیورویژن1. لنز توریک طراحی شده به طور خاص برای آستیگماتیسم.2. شفاف، دیدی..
لنز طبی بوش اند لومب سافلنز Soflens 59
  • جدید
مشاهده سریع

لنز طبی بوش اند لومب سافلنز Soflens 59

لنز طبی بوش اند لومب سافلنز Soflens 59لنز طبی فصلی روزانه بوش اند لومب سافلنز 59 محصولی از کمپانی Bausch & Lomb آمریکا می باشد.یکی از پارامترهای خاص که لنز طبی بوش اند لومب سافلنز 59 دارد سادگی Fitting آن است که جهت گذاشتن و بیرون آوردن لنز کمترین زمان ممکن را فراهم میکند.ویژگیهای لنز طبی بوش اند لومب سافلنز1. لنزهای نرم با راحتی بالا2. محتوای آب 59٪، بنابراین برای چشم های خشک و طبیع..
لنز طبی روزانه بوش اند لومب Soflens
مشاهده سریع

لنز طبی روزانه بوش اند لومب Soflens

لنز طبی روزانه بوش اند لومب Soflens لنز طبی روزانه بوش اند لومب در پکیج هایی که از ماده Poloxamine تهیه شده اند بسته بندی می گردند که این ماده باعث می شود تا لنز رطوبت را جذب کرده و باعث کاهش خشکی لنز شود و در نهایت موجب راحتی لنز در چشم در تمام طول روز می شود. لنز طبی روزانه بوش اند لومب با طراحی جدید که دارد و با وزن کمتر و ترکیب هیلافیلکون B، تثبیت شده با ظرفیت آب بالا، یک سطح مرطوب و راحت را..
لنز طبی بوش اند لومب پیورویژن PureVision
مشاهده سریع

لنز طبی بوش اند لومب پیورویژن PureVision

لنز طبی بوش اند لومب پیورویژن PureVision 2HDلنز طبی بوش اند لومب پیورویژن جدیدترین لنزهای تماسیرساخته شده توسط  شرکت Bausch & Lomb آمریکا است.این لنز طبی به شما بینایی کاملا واضح می دهد.با نفوذپذیری شدید اکسیژن و طراحی باریک، حتی متوجه نخواهید شد که آنها در چشم شما هستند!لنز طبی بوش اند لومب پیورویژن چشم انداز واضح و روشن شما را در طول روز نیاز دارند.ویژگیهای لنز طبی بوش اند لومب پیو..
لنز رنگی فصلی بوش اند لومب SofLens
مشاهده سریع

لنز رنگی فصلی بوش اند لومب SofLens

لنز رنگی بوش اند لومب B & Lلنز رنگی بوش اند لومب سافلنز محصولی است از کشور آمریکا که شامل 9 رنگ متنوع می باشد.رنگ طوسی پلاتینیوم Platinum و رنگ سبز جید Jade از محبوبترین رنگ های لنز رنگی بوش اند لومب می باشند.ویژگیهای لنز رنگی بوش اند لومب 1. لنز رنگی بوش اند لومب دارای دور مشکی می باشد.2. بسیار راحت بوده و با رنگهای طبیعی و زیبای خود توجه بسیاری از مصرف کنند..