سوال دارید؟

pages

رنگبندی لنز


مرتب کردن بر اساس:
لنز رنگی طوسی Gray
مشاهده سریع

لنز رنگی طوسی Gray

لنز رنگی طوسی Gray : استفاده از رنگ طوسی اعتماد به نفس بالایی به ما می دهد و اغلب کاربران این رنگ افرادی آرام و در عین حال جدی هستند . لنز رنگی طوسی از ترکیب دو رنگ سیاه و سفید که کاملا با یکدیگر در تضاد هستند ساخته میشود که به همین علت است که در روانشناسی رنگها از رنگ طوسی به عنوان رنگ سازش یاد می شود .  لنزهای رنگی طوسی نقش تکمیل کننده ای دارند، به همین علت چهره شما را با هر ترکیب لباسی..
لنز رنگی عسلی Hazel
مشاهده سریع

لنز رنگی عسلی Hazel

لنز رنگی عسلی Hazel :یکی از پر طرفدارترین لنزهای زیبایی رنگی، لنزهای عسلی ( قهواه ای ) هستند که میتوانند چهره شما را بسیار زیبا، جذاب و طبیعی سازند . خریداران لنزهای رنگی که اکثر آنها خانم ها هستند همیشه خواهان خرید لنز های عسلی رنگ در برندهای متفاوت ( لنز رنگی دسیو Desio، سولوتیکا Solotica، بلا Bella، سولکو Soleko، فرشلوک Freshlook، فرشکن Freshkon، ایر اپتیکس Air Optix و غیره ) هستند . لنزهای رنگ..
لنز رنگی آبی Blue
مشاهده سریع

لنز رنگی آبی Blue

لنز رنگی آبی Blue :در بین انواع نژاد بشر چشمهای درشت و آبی رنگ بهترین و جذاب ترین رنگ چشم را به خود اختصاص داده اند . رنگ آبی از دسته رنگهای سرد به شمار می آید و نماد صلح ، آرامش و سلامت است .لنز رنگی آبی برای داشتن چهره ای مد روز و چشمانی درشت و براق میتواند انتخاب مناسبی باشد . اگر تصمیم گرفتید که از لنز آبی رنگ استفاده کنید حتما باید به رنگ مو، تن پوست و حتی رنگ لباس خود توجه داشته باشید که با ..
لنز رنگی سبز Green
مشاهده سریع

لنز رنگی سبز Green

لنز رنگی سبز Green :لنزهای رنگی و طبی رنگی سبز را میتوانید در برندهای مختلف از فروشگاه سی لنز تهیه نمایید . شما عزیزان میتوانید از طریق تلگرام مدیر فروش و مشاوره سی لنز محصول مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید ( لینک تلگرام : https://telegram.me/clens )لنز رنگی سولوتیکا رنگ سبز عسلی ( Mel )لنز رنگی دسیو رنگ سبز ( Desert Dream ) .h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;} ...