سوال دارید؟

pages

رنگبندی لنز

مرتب کردن بر اساس:
لنز رنگی طوسی Gray
مشاهده سریع

لنز رنگی طوسی Gray

لنز رنگی طوسی Gray : استفاده از رنگ طوسی اعتماد به نفس بالایی به ما می دهد و اغلب کاربران این رنگ افرادی آرام و در عین حال جدی هستند . لنز رنگی طوسی از ترکیب دو رنگ سیاه و سفید که کاملا با یکدیگر در تضاد هستند ساخته میشود که به همین علت است که در روانشناسی رنگها از رنگ طوسی به عنوان رنگ سازش یاد می شود .  لنزهای رنگی طوسی نقش تکمیل کننده ای دارند، به همین علت چهره شما را با هر ترکیب لبا..
لنز رنگی عسلی Hazel
مشاهده سریع

لنز رنگی عسلی Hazel

لنز رنگی عسلی Hazel :یکی از پر طرفدارترین لنزهای زیبایی رنگی، لنزهای عسلی ( قهواه ای ) هستند که میتوانند چهره شما را بسیار زیبا، جذاب و طبیعی سازند . خریداران لنزهای رنگی که اکثر آنها خانم ها هستند همیشه خواهان خرید لنز های عسلی رنگ در برندهای متفاوت هستند . لنزهای رنگی و زیبایی عسلی با بیشتر رنگهای پوست، مو و مدل چشم تناسب خاصی دارند و همخوانی متناسبی با نوع استایل شما ایجاد میکنند . لن..
لنز رنگی آبی Blue
مشاهده سریع

لنز رنگی آبی Blue

لنز رنگی آبی Blue :در بین انواع نژاد بشر چشمهای درشت و آبی رنگ بهترین و جذاب ترین رنگ چشم را به خود اختصاص داده اند. رنگ آبی از دسته رنگهای سرد به شمار می آید و نماد صلح، آرامش و سلامت است.لنز رنگی آبی برای داشتن چهره ای مد روز و چشمانی درشت و براق میتواند انتخاب مناسبی باشد. اگر تصمیم گرفتید که از لنز آبی رنگ استفاده کنید حتما باید به رنگ مو، تن پوست و حتی رنگ لباس خود توجه داشته باشید که با چهره..
لنز رنگی سبز Green
مشاهده سریع

لنز رنگی سبز Green

لنز رنگی سبز Green :لنز سبز، یکی از رنگ های خاص که اگر به همراه آرایش مناسب برای چشم به همراه شود زیبایی و لطافت عالی به چهره شما میبخشد.خیلی از خانم‌ها سعی می‌کنند لنز سبز را با لباس یا رنگ لاکشان ست کنند تا هارمونی خوبی ایجاد شود. اما مهم ترین نکته این است که آرایش صورتتان باید با رنگ چشمتان هم خوانی داشته باشد.بسیاری از علاقه مندان به این رنگ لنز لباس و رنگ لاک ناخنشان را با آن ست میکنند تا هما..