سوال دارید؟
کارایی بهتر در اپلیکیشن

pages

سیباویژن -آمریکا

مرتب کردن براساس:
لنز آستیگمات سیباویژن ایراپتیکیس Air Optix
مشاهده سریع

لنز آستیگمات سیباویژن ایراپتیکیس Air Optix

لنز آستیگمات سیباویژن ایراپتیکیس Air Optix for Astigmatism لنز آستیگمات سیباویژن ایراپتیکیس محصولی از کمپانی سیباویژن آمریکا می باشد. تکنولوژی TriComfort اجازه می دهد تا اکسیژن بیشتری از طریق لنز جریان یابد، رطوبت را حفظ می کند و سطح لنز صاف را تضمین می کند. ویژگیهای لنز آستیگمات سیباویژن ایراپتیکیس 1. مناسب برای کسانی که از چشم های خشک رنج می برند . 2. چشم های روشن تر با ظاهری سالم . 3. لنز..
لنز رنگی فصلی ایراپتیکس AIR OPTIX
مشاهده سریع

لنز رنگی فصلی ایراپتیکس AIR OPTIX

لنز رنگی ایراپتیکس AIR OPTIX لنز رنگی ایراپتیکس محصول کمپانی سیباویژن آمریکا و جزو پرطرفدارترین لنزهای رنگی موجود در بازار می باشد. این لنز ساخته شده از ماده سیلیکون هایدروژل است. میزان اکسیژن رسانی عدد 138 بوده که موجب می شود چشم در تماس مستقیم با هوا قرار گیرد و راحتی چشمها را در تمام طول مدت استفاده فراهم شود. گالری عکس لنز رنگی ایراپتیکس برای مشاهده گالری : کلیک کنید ویژگیهای لنز رن..
لنز روزانه طبی سیباویژن Dailies
مشاهده سریع

لنز روزانه طبی سیباویژن Dailies

لنز روزانه طبی سیباویژن Dailies Aquacomfort Plus لنز روزانه طبی سیباویژن Dailies ، لنز یکبارمصرف با کیفیت بالا از کمپانی آلکان می باشد. برای افرادی که از عینک طبی استفاده میکند و فعالیت زیادی در طول روز دارند، لنز روزانه سیباویژن میتواند جایگزین مناسبی باشد. لنز روزانه طبی سیباویژن از محبوب ترین لنزهای روزانه طبی در دنیا می باشد. ویژگیهای لنز روزانه طبی سیباویژن 1. دارای عملکرد رطوب..
لنز رنگی فرشلوک Freshlook
مشاهده سریع

لنز رنگی فرشلوک Freshlook

لنز رنگی فرشلوک FreshLookلنز رنگی فرشلوک برای چشم های تیره و روشن مناسب می باشد.با لنز رنگی فرشلوک می توانید سطحی تازه از جذابیت و کیفیت را تجربه کنید.گالری عکس لنز رنگی فرشلوکسری کالر بلندز ColorBlends : مشاهده گالریسری کالرز Colors : مشاهده گالریسری روزانه One-Day : مشاهده گالریویژگیهای لنز رنگی فرشلوکاکسیژن رسانی بالایی دارد و راحتی و سلامت چشم های شما را تضمین می کند.این لنز رنگی یک انتخاب خوب..
لنز طبی سیباویژن ایراپتیکس Air Optix Aqua
مشاهده سریع

لنز طبی سیباویژن ایراپتیکس Air Optix Aqua

لنز طبی سیباویژن ایراپتیکس Air Optix Aqua لنز طبی سیباویژن ایراپتیکس محصولی از کمپانی سیباویژن (Ciba Vision (Alcon آمریکا می باشد. لنز طبی سیباویژن ایراپتیکس از آخرین مواد سیلیکون هایدروژل ساخته شده است.. این لنز طبی دارای مجوز اداره تجهیزات پزشکی در ایران می باشد. ویژگیهای لنز طبی سیباویژن ایراپتیکس 1. دارای لایه روان کننده برای راحتی چشم در محل تماس با چشم. 2. دید روشن به همراه ر..