بهترین مارک لنز طبی چیست؟

بهترین مارک لنز طبی

آیا شما میدانید که جایگزین مناسب برای عینک بهترین مارک لنز طبی موجود در بازار است؟ سلامت چشم شما با انتخاب یک محصول با کیفیت تضمین می شود.

بنابراین کسانی که می خواهند برای خود لنز طبی بخرند –چه نمره دار و چه رنگی– باید منبع تولید آن را بشناسند و اینکه آیا آن محصول گواهینامه های مورد نیاز را دریافت نموده است یا نه ؟

در این پست قصد داریم که مارک خوب لنزهای طبی، ویژگیها و مزایای استفاده از آنها را بررسی کنیم :

اکیووی

لنز طبی اکیووی توسط کمپانی Johnson ساخته شده است که یکی از محبوب ترین مارک های لنز طبی فصلی و روزانه است. جانسون اولین تولید کننده ای بود که لنز یکبار مصرف را تولید نمود، یعنی تنها یک بار  در طول روز استفاده می شد.

بدلیل کیفیت و راحتی، این برند لنز برای افرادی که قصد مسافرت دارند ایده آل است.

لنز طبی جانسون اکیووی اوسس

یک نمونه از این مارک لنز اکیووی اوسیس است که مدت مصرف سه ماهه دارد و در هر بسته آن سه جفت لنز وجود داشته و با فن آوری سیلیکون هایدروژل ساخته شده است.

برای افرادی که دچار مشکلات بینایی بینایی مانند دوربینی و نزدیک بینی هستند مناسب بوده، به طوری که راحتی چشم را در تمام طول روز فراهم می کند.

بایوفینیتی

بایوفینیتی نیز جزو معروفت ترین مارک لنز طبی موجود در بازار است که توسط کمپانی کوپرویژن تولید می شود. برای کسانی که دارای مشکلات بینایی نزدیک بینی ، دوربینی و آستیگماتیسم هستند توصیه می شود.

لنز طبی بایوفینیتی

با فن آوری جدید سیلیکون هایدروژل ساخته شده است، لنز بایوفینیتی در جعبه ای با سه جفتی موجود است و می تواند برای مدت 3 ماه استفاده شود.

برای مرطوب شدن از تکنولوژی Aquaform استفاده شده است، البته با تامین مقدار اکسیژن لازم برای چشم، آسایش و راحتی را برای آن فراهم می کند. این لنز برای کسانی عزیز است که نیاز به اصلاح بینایی خود دارند.

بوش اند لومب

هنگامی که در مورد مارک لنز طبی صحبت می کنیم، نمی توانیم خط تولید بوش اند لومب را ذکر نکنیم، اولین شرکت برای ایجاد لنزهای طبی نرم است که ثابت شده است بسیار راحت تر از مدل های قبلی اکریلیک و شیشه ای.

لنز طبی پیورویژن

این بوش اند لومب است که لنز  پیورویژن را تولید می کند، که توسط طراحی آن کامل شناخته شده است و چشم انداز عالی برای افرادی که نزدیک بینی و دوربینی دارند، فراهم می کند.

مقاومت در برابر تولید پروتئین این محصول آسایش عالی و سطح بالایی از پذیرش عمومی را به همراه می آورد.

مارک پیورویژن، یک لنز فصلی آستیگمات به نام PureVision for Astigmatism را نیز ارائه می دهد که برای آستیگماتیسم مورد استفاده قرار می گیرد.

سیباویژن ( آلکان )

Alcon نیز در لیست مارک های مورد علاقه لنزهای طبی عمومی مورد استفاده قرار می گیرد. در مدلهای لنز یکبار مصرف روزانه و فصلی تولید می شود.

ساخته شده با مولکول منحصر به فرد PVA که وقتی لنز روی چشم خشک می شود هیدراتاسیون را فعال می کند. بدین ترتیب لنز مرطوب شده و دید واضحی را برای شما فراهم می کند.

لنز طبی روزانه سیباویژن

مدل روزانه آن با نام تجاری Dailies Aqua Comfort Plus در یک بسته 30 تایی به تولید می رسد. این لنز راحتی و آزادی را برای کسانی که از این لنز استفاده می کنند فراهم می کند.

لنز طبی ایر اپتیکس آلکان

مدل فصلی آن با نام تجاری Air Optix Aqua  در یک جعبه 6 تایی در دسترس می باشد.

حالا که می دانید بهترین مارک های لنزهای طبی چیست، در مورد اینکه کدام برند لنز برای شما مناسب تر است چشم پزشک مشورت کنید تا مشکل بینایی شما اصلاح شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 1 =

سوال دارید؟